INFOLINIA TEL.  790 44 66 00

home o nas spektakle kiedy gramy BILETY media galeria przyjaciele kontakt
   
            Na początku był pomysł, żeby zrobić przedstawienie.  Po wielu dyskusjach, konsultacjach i naradach postanowiliśmy spełnić swoje marzenia i w maju 2013 r.  powstało Stowarzyszenie Teatr Bo Tak. 
Zrzesza ono aktorów, muzyków, plastyków, nauczycieli i miłośników teatru.  Jesteśmy teatrem niezależnym, ale zależnym  od twórców i widzów. Jesteśmy teatrem ludzi z pasją dla ludzi z pasją. Teatrem, który zaczyna się w sercach, potem w głowach. Teatrem, który rodzi się z autentycznego przeżycia artystów, by następnie stać się pretekstem  do emocjonalnego i intelektualnego przeżycia go przez widownię. Teatr nasz praktycznie nie dysponuje żadnym budżetem ani nawet żadnym własnym lokum. Jego siłą ma być szlachetność i czystość intencji, które poprzez sztukę żywego słowa, ruchomego obrazu, poprzez artystyczny przekaz treści ważkich i mniej ważkich  chce dialogu z widzami.
           Do naszych produkcji angażujemy rzeszowskich aktorów i uznanych w Polsce realizatorów. 
W naszym repertuarze nie brakuje dobrej rozrywki, a także spektakli prowokujących do głębszych przemyśleń.
           Ponieważ jesteśmy stowarzyszeniem, oprócz spektakli stricte teatralnych realizujemy szereg projektów związanych z szeroko pojętą kulturą np.: lekcje teatralne, warsztaty aktorskie oraz wiele innych form.   
    
© Todos los derechos reservados  2013    Projekt i wykonanie Stowarzyszenie Teatr Bo Tak   2013 - 2017